Oteller, Rezidans İşletmeleri, Ofisler, Hastaneler ve Her Ölçekteki Tesisleri FieldPie İle Yönetin

Tesis-Saha-Yonetimi

Görünürlük ve Kontrol Sağlama:
Gerçek Zamanlı Saha Ekibi Yönetimi

Anlık bilgi akışı ile saha ekibinizin aktivitelerini izleyin, ekip üyelerinin yeteneklerine göre iş ataması yaparak, işinizin kalitesini arttırın.  Sahadan edindiğiniz verileri, anlamlı raporlara ve iş fırsatlarına dönüştürün.

İş Planlaması Fark Yaratır:
Planlama ve Dağıtım

Kriterlerinize göre saha ekibinizi yönlendirin; iş önceliği ya da işin niteliğine göre saha ekibinizin yeteneklerini eşleştirerek, doğru göreve doğru ekibi atayın. Anlık güncellenen iş durumu bilgileriyle örneğin iptaller ya da ertelemeler gibi, zamandan tasarruf edip yeni bir işe yönlendirdin.

Tesis-Data-Saglar
Tesis-Satislarini-Yukseltir

Saha Faliyetlerinizi Değerlendirin:
Raporlama

Yönetim Panosu gelişmiş raporlama özelliğini kullanarak hem notlar, fotoğraflar, ziyaretler vb. detaylara hakim olun hem verileri görselleştirerek büyük resmi değerlendirin.

Ofis ile Saha Arasında Senkronizasyon:
Online/Offline Çalışma

İnternet erişiminden bağımsız çalışan saha ekibi için; Formlar doldurun. Sahada geçirilen süreyi ve tüm aktiviteleri kaydedin. İnternet erişimi olsun ya da olmasın tüm saha aktivitelerini kesintisiz devam ettirin. İnternet erişimi olduğu an verilerin senkronizasyonunu FieldPie’ a bırakın

Tesis-Online-Offline-Calisma
Tesis-Ekibiyle-Bag-Kurar

Gerçek Bir Ekip Ruhu İçin:
Ekip İçi İletişim

Anlık mesajlaşma, duyuru ve dosya paylaşım araçları ile hem güncel kalın, hem de gerçek bir ekip bağı geliştirin.

Oyunlaştırma platformu ile herbir saha çalışanının performansını değerlendirin, günlük görevleri oyuna dönüştürün verimliliği ve motivasyonu artırın.