Acenta Yönetimi, Denetimler ve Hasar Tespitleri FieldPie ile Parmağınızın ucunda.

Gercek-Zamanli-Saha-Ekibi-Sigartacilik-Yonetimi

Saha operasyonu kontrol altında:
Gerçek Zamanlı Saha Ekibi Yönetimi

Sigorta saha satış ekibinin tüm aktivitelerini planlayın, yönetin ve takip edin. Ekibinizin, ziyaret planlamasına dair iptal ve sarkmalarını anlık olarak görün, mesajlaşın ve sigorta başvurularını ekibiniz sahadayken sonuçlandırın.

Sahadaki temsilciniz:
Acente Denetimi

Markanızın temsilcisi acentelerin aktivitelerini denetleyin, anlık olarak operasyonlarını izleyin. Birbirinden haberdar ve birlikte çalışan ekipler yaratın.

Oyunlastirma-Sigortaciliği
Satislari-Yukseltir-Sigortacilik

Sahadaki olayları sahada tespit edin:
Hasarlar ve Raporlanması

Sahada gerçekleşen olaylara sahada müdahale edin, evrak işinden bağımsız, kolay, hızlı ve güvenli hasar tespit ve raporlaması yapın. Böylece anında müdahale ile müşteri memnuniyetini yükseltin. Servisinizin kalitesi sizi bir adım öne geçirsin.

Ofis ile Saha Arasında Senkronizasyon:
Online/Offline Çalışma

İnternet erişiminden bağımsız çalışan saha ekibi için; Formlar doldurun. Sahada geçirilen süreyi ve tüm aktiviteleri kaydedin. İnternet erişimi olsun ya da olmasın tüm saha aktivitelerini kesintisiz devam ettirin. İnternet erişimi olduğu an verilerin senkronizasyonunu FieldPie’ a bırakın

Online-Offline-Sigortacilik
Sigortacilikta-Risk-Analizi

Sahayı avantaja çevirin:
Sahada Risk Analizi ve Raporlanması

Ekibiniz sahada risk analizi çalışmasında iken, online ya da offline veri akışınıza kesintisiz devam edin, gerçek zamanlı gps lokasyonlarına ulaşın, iş akışınıza özel formlar oluşturun. Sahada risk analizi çalışmanızı hızlı ve kolay, merkeze iletin, verileri sistemle senkronize edin ve raporlamanızı gerçekleştirin.

Gerçek Bir Ekip Ruhu İçin:
Ekip İçi İletişim

Anlık mesajlaşma, duyuru ve dosya paylaşım araçları ile hem güncel kalın, hem de gerçek bir ekip bağı geliştirin.

Oyunlaştırma platformu ile herbir saha çalışanının performansını değerlendirin, günlük görevleri oyuna dönüştürün verimliliği ve motivasyonu artırın.