Saha Pazarlaması yapan firmalar, etkin bir pazarlama planı ve ekip seçimine güvenirler. Saha pazarlaması ekipleri, sahada çalışan yani sürekli hareket halinde olan mobil ekiplerdir. Bu ekipler, işletmenin sahadaki yüzü olmalarının yanı sıra; sahadaki satış ve pazarlama çalışmalarını gerçekleştirirken öte yandan da ofis içinde, yazışmalar, sözleşmeler, cari takip vb. işlemleri gerçekleştirirler.

Saha satış, kurumsal pazarlama, teknik servis ekipleri gibi mobil saha pazarlama ekipleri, asıl bulunması gereken yer ve iş odağından uzaklaşarak, kağıt işleri için ofiste ekstra zaman yaratmak durumunda kalır. Saha ekiplerini doğru araçlarla donatmak, ekibinizin sahada geçirdiği zamanı doğru kullanması ve tam olarak değerlendirmesi anlamına gelir. Örneğin fmcg ya da perakende kanalında bir market ya da mağazada çalışmakta olan ekibiniz kalem kağıtla not tutmak ya da sipariş almak gibi işlemleri artık akıllı telefonları ile yapıyor. Ekip içi iletişimi yine akıllı telefonlar ve uygulamalar üzerinden sürdürüyor. Ancak büyük organizasyonlarda ihtiyaç duyulan, tek noktadan saha yönetimi ve iş takibi yapabilecek özelleştirilmiş sistemler kurmaktır.

Günümüz teknolojileri ise bu konuda çok geniş bir perspektif ile çözüm üretmektedir. Fieldpie ile saha ekibi çözümleri; saha pazarlama, satış ya da servis ekibinizin günlük görev atamalarını, ziyaret planlamalarını kolayca yapar; gün içinde anlık olarak müdahale edebilir ve GPS üzerinden ekiplerinizi izleyebilirsiniz.

Gün içinde ekibin ihtiyaç duyduğu müşteriye ait her türlü bilgi ve yönlendirme her an online ve offline olarak mobil olan ekibinizce telefon ya da laptop üzerinden ulaşılır olur.
Ekibinizce ya da yöneticiler tarafından, özel form tasarlama modülü ile oluşturulan formlar ile sahadan ihtiyacınıza yönelik veri toplayabilirsiniz.

Keza, ekibiniz sahada tek seferde hem satış işlemlerini gerçekleştirip hem faturalama, cari bakiye takibini sahada gerçekleştirebilir.

Kullanmakta olduğunuz muhasebe, erp ve crm sistemlerine kolayca entegre edebileceğiniz Fieldpie ile saha pazarlama, satış ve servis ekiplerinizi kolayca ve efektif bir biçimde yönetebilirsiniz.

Ekip yöneticileri olarak, saha ekiplerinizin sahadaki tüm aktivitelerinden haberdar olmak, ekip planlaması, görev ataması, rut takibi yapmak için dijitalleşen dünyanın imkanlarını kullanarak, ofis-saha koordinasyonunu sağlayabilir, raporlayabilir ve tek noktadan efektif bir biçimde sahayı yönetebilirsiniz.

Mobil saha ekipleri için sektörel olarak özelleştirilmiş Fieldpie saha çözümlerini değerlendirirken, saha yönetimi için temelde ihtiyaç duyacağınız özellikleri sizin için listeledik, dilerseniz bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz:

1. Saha ekibinin faaliyetlerini (örneğin: rut planlama, ziyaret planlama, görev atama vb.) kolayca yöneterek, harita üzerinden anlık olarak takip etmek.

2. Fotoğraf, anket, siparişler vb. ihtiyaca özel tasarlanabilir mobil ekranlar ile veriyi sahadan toplamak.

3. Online ve Offline olarak sürekli sisteme bilgi aktarmak.

4. Müşteri havuzunda, müşterilerinizin her birine ait, güncellenebilir veri oluşturmak.

5. Satış ve siparişleri sahada yönetmek.

6. Sahadaki verileri anlamlı grafiklere dönüştürerek, raporlamak.

7. Gelişmiş API özelliği ile mevcut ERP, CRM ve diğer sistemlerinizi entegre etmek.

Fieldpie ile sahadaki başarınızı arttırmak, saha ve ofis ekipleri arasındaki iletişimi geliştirmek için demo talep edin, firmanızı günümüzün imkanlarıyla tanıştırın.