Fielpie’ın güçlü özellikleri ile insan kaynağınızı en doğru biçimde yönetin.

Vardiya-Planlamasi-Yonetimi

Verimliliği artırın:
Optimum Vardiya Planlaması

Restoran ekibinizin çalışma günlerini, optimum vardiya planlaması ile çözün. Sektörde çalışan sirkülasyonuna neden olan ve yöneticileri zorlayan vardiya aşımları, düzensizlikleri gibi sorunları tek noktadan yönetin ve kolayca aşın. Sağladığınız şeffaf yönetim ve planlama ile verimliliği artırın.

Çalışanlarınızı yeteneklerine, lokasyonlarına, birlikte çalışma uyumlarına göre değerlendirin, görev atamasını yapın. Çalışanlarınız ise hangi gün ve saat aralıklarında, kiminle birlikte çalışacaklarını son dakikada değil tam zamanında öğrensin.

Sizin restoranınız sizin kurallarınız:
İhtiyaçlarınıza göre özelleştirin

Anketler, gizli müşteri, denetim, değerlendirme ve başvuru talepleri gibi ihtiyaçlarınız olan formları dakikalar içinde oluşturun. Mobil formlara fotoğraflar yerleştirerek, restoranda dikkat çekmek istediğiniz olayları tüm takımınızla paylaşın. Dışa aktarım araçlarını kullanarak mobil formları .XLS, .XLSX ve .CSV formatındaki dosya türlerine dönüştürün.

Oyunlastirma
Kurye-Takibi-Yonetimi

Siparişiniz nerede?:
Kurye Takip Programı

Paket siparişte en önemli konu olan kuryenin zamanında müşteriye ulaşması ve ödemeyi sağlıklı bir biçimde alması sorununu FieldPie ile kolayca aşın. Kuryenizin yol planını, nerede olduğunu ve ödemenizi anlık takip edin.

Kuryenizin, online/offline kullanabildiği uygulamalar, anlık veri girişleri ile yolda geçirdiği zamanı kontrol edin, müşterinize, sipariş süresi ile ilgili gerçek bilgi sağlayın.

Ofis ile Saha Arasında Senkronizasyon:
Online/Offline Çalışma

İnternet erişiminden bağımsız çalışan saha ekibi için; Formlar doldurun. Sahada geçirilen süreyi ve tüm aktiviteleri kaydedin. İnternet erişimi olsun ya da olmasın tüm saha aktivitelerini kesintisiz devam ettirin. İnternet erişimi olduğu an verilerin senkronizasyonunu FieldPie’ a bırakın

Restoran-Saha-Senkronizasyonu
Restoran-Firsat-Yonetimi

Karlılığınızı Arttırın:
Fırsatları değerlendirin

Kuryenizi takip ederek, restoran sınırları dışında ne kadar müşteriniz olduğunu dair detaylı bilgi sahibi olun. Paket servis müşterilerinin ne kadarının öğlen yemeği yani çalışan ağırlıklı olduğunu öğrenin ve onlara yönelik hazırlayabileceğiniz kampanyaları fırsata çevirin. Yine evine yemek söyleyen, restoranınızla aynı bölgede yaşayan müşterilerinizin, nasıl potansiyel ingoing müşteriye dönüşebileceğini öngörün.

Kuryenizin, çalışma sistemi, zamandan kazanım sağlayacak iyileştirmeler ve müşteri memnuniyetini arttırmak üzere planlama yapın.

Gerçek Bir Ekip Ruhu İçin:
Ekip İçi İletişim

Anlık mesajlaşma, duyuru ve dosya paylaşım araçları ile hem güncel kalın, hem de gerçek bir ekip bağı geliştirin.

Oyunlaştırma platformu ile herbir saha çalışanının performansını değerlendirin, günlük görevleri oyuna dönüştürün verimliliği ve motivasyonu artırın.

Restoran-Ekip-Iletisimi