Fieldpie’ın akıllı özellikleri ile sahadaki Merchandising Ekibinizin gücünü artırın.

Saha-Operasyon-Yonetimi

Saha operasyonlarında şeffaflık:
Satış ve Merch Ekibinizin Gücünü Artırın.

Merchandising ve satış ekibiniz, sahada mobil FieldPie ile çalışmanın avantajıyla, tüketici davranışlarını gözlemlesin. Özel form ve raporlarla, yöneticilerine anlık, gerçek saha bilgisi sağlasın. Satışı etkileyen bu bilgiler ışığında rekabette güç kazanın, cironuzu büyütün.

Sahadan veri toplamanın en kolay yolu:
Mobil Veri Toplama

Online ya da offline veri akışınıza kesintisiz devam edin, gerçek zamanlı gps lokasyonlarına ulaşın, sahada fotoğraf çekin, iş akışınıza özel formlar oluşturun. Planlı ziyaret başarı raporlarıyla sahadan edindiğiniz tüm verileri anlamlı raporlara dönüştürün.

Mobil-Saha-Satis-Yonetimi
Anlik-Organize-Data-Saglar

Saha Ekibinizin Etkinliğini Arttırın:
Rut Planlama Yönetimi

Tüm saha ekibinizin rut planını FieldPie ile yapın, sahayı gerçek zamanlı ve anlık olarak takip edin.

Sahadaki aktivitelerinizi harita üzerinden görüntüleyin ve planlarınız ile gerçekleşen ziyaretlerinizin uyumluluğunu optimize edin, ekibinizin etkinliğini arttırın.

Saha faaliyetlerinizi değerlendirin:
Raporlama

Sahadan akan tüm verileri tek bir platformda toplayarak anlık analizler yapın. En doğru iş kararlarını, sahadan gelen gerçek verileri, anlamlı bilgiye dönüştürerek verin.

Sahadan gelen veriler ile oluşturduğunuz raporları iş birimleriyle paylaşın.

Saha-Faliyetlerinizi-Raporlayin
Online-Offline-Senkronizasyon

Ofis ile Saha Arasında Senkronizasyon:
Online/Offline Çalışma

İnternet erişiminden bağımsız çalışan saha ekibi için; Formlar doldurun. Sahada geçirilen süreyi ve tüm aktiviteleri kaydedin. İnternet erişimi olsun ya da olmasın tüm saha aktivitelerini kesintisiz devam ettirin. İnternet erişimi olduğu an verilerin senkronizasyonunu FieldPie’ a bırakın

Doğru konumlanın:
Raf Kontrol ve Rakip Analizleri

Raflarınızı daha verimli kullanmak, stok dışı ürünleri azaltmak, rekabet ve strateji avantajı sağlamak için ürünlerinizi doğru yerde konumlanırın, gelirinizi arttırın.

Mağazalar için belirlenmiş olan koşulları ve yerleşim standartlarını mağaza bazında görüntüleyin, standart ile mevcut olanın arasındaki farkı raporlayın. Bu işlemleri Raf Kontrol ve Rakip Analizleri desteği ile hızlı, kolay gerçekleştirin.

Planogram-Gorseli
Ekip-Ici-Iletisim

Gerçek Bir Ekip Ruhu İçin:
Ekip İçi İletişim

Anlık mesajlaşma, duyuru ve dosya paylaşım araçları ile hem güncel kalın, hem de gerçek bir ekip bağı geliştirin.

Oyunlaştırma platformu ile herbir saha çalışanının performansını değerlendirin, günlük görevleri oyuna dönüştürün verimliliği ve motivasyonu artırın.