Sahada ki Tüm Arızaları, Saha Ekibinizi ve Yedek Parça Yönetimini En Doğru Şekilde Yapın.

Saha Kaynaklarını Etkin Kullanın:
Saha Ekibiniz ve Planlarınız Emin Ellerde

Saha ekibinizi her zaman tam vaktinde, belirlediğiniz hedefte olacak biçimde programlayın, ekip üyelerinin yeteneklerine göre iş ataması yapın, iş planınızı eksiksiz, güvenle tamamlayın.

Musteride-Guven-Uyandirir
Gercek-Zamanli-Saha-Ekibi-Yonetimi

Müşteri Memnuniyeti:
Saha Ekibiniz ve Operasyonunuzla Fark Yaratın

FieldPie ile gerçekleştirdiğiniz saha operasyonunuz sayesinde, müşterinize zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın. Müşteri deneyiminde yarattığınız fark müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati olarak yansısın.

Ofis ile Saha Arasında Senkronizasyon:
Online/Offline Çalışma

İnternet erişiminden bağımsız çalışan saha ekibi için; Formlar doldurun. Sahada geçirilen süreyi ve tüm aktiviteleri kaydedin. İnternet erişimi olsun ya da olmasın tüm saha aktivitelerini kesintisiz devam ettirin. İnternet erişimi olduğu an verilerin senkronizasyonunu FieldPie’ a bırakın

Online-Offline-Calisma
Mobil-Veri-Toplama

Sahadan veri toplamanın en kolay yolu:
Mobil Veri Toplama

Online ya da offline veri akışınıza kesintisiz devam edin, gerçek zamanlı gps lokasyonlarına ulaşın, sahada fotoğraf çekin, iş akışınıza özel formlar oluşturun. Planlı ziyaret başarı raporlarıyla sahadan edindiğiniz tüm verileri anlamlı raporlara dönüştürün.

Gerçek Bir Ekip Ruhu İçin:
Ekip İçi İletişim

Anlık mesajlaşma, duyuru ve dosya paylaşım araçları ile hem güncel kalın, hem de gerçek bir ekip bağı geliştirin.

Oyunlaştırma platformu ile herbir saha çalışanının performansını değerlendirin, günlük görevleri oyuna dönüştürün verimliliği ve motivasyonu artırın.

Saha-Ekibi-Ile-Bag-Kurar