Bankacılık ve Finans Sektörüründe Saha Satış Aktivitilerinin Takibi ve Yönetimi İçin Mükemmel Çözüm

Gercek-Zamanli-Saha-Ekibi-Yonetimi

Operasyonunuzu, Sahada Yönetin:
Gerçek Zamanlı Saha Ekibi Yönetimi

Konum bilgisi ile etiketlenen ziyaretleri planlayın ve takip edin, saha ekibinizle anlık mesajlaşın; ön onay, veri senkronizasyonu ve kredi başvurusu  konularını, ekibiniz, henüz sahadayken sonuçlandırın.

Kredi Başvuruları Analizi:
Raporlama

Saha ekibinizin yönetiminden, alınan kredi başvurularına ait tüm verilerin işlenmesine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri analiz ederek, anlamlı raporlara dönüştürün.

Satislari-Yukseltir
Musteride-Guven-Uyandirir

Evrak İşinizi Azaltın:
Mobil Veri Toplama

Online ya da offline veri akışınıza kesintisiz devam edin, gerçek zamanlı gps lokasyonlarına ulaşın, iş akışınıza özel formlar oluşturun. Sahada aldığınız kredi başvurularını hızlı ve kolay, merkeze iletin, ön onay alın, verileri sistemle senkronize edin ve kredi başvurusunu sonuçlandırın.

Ofis ile Saha Arasında Senkronizasyon:
Online/Offline Çalışma

İnternet erişiminden bağımsız çalışan saha ekibi için; Formlar doldurun. Sahada geçirilen süreyi ve tüm aktiviteleri kaydedin. İnternet erişimi olsun ya da olmasın tüm saha aktivitelerini kesintisiz devam ettirin. İnternet erişimi olduğu an verilerin senkronizasyonunu FieldPie’ a bırakın

Online-Offline-Calisma
Saha-Ekibi-Ile-Bag-Kurar

Gerçek Bir Ekip Ruhu İçin:
Ekip İçi İletişim

Anlık mesajlaşma, duyuru ve dosya paylaşım araçları ile hem güncel kalın, hem de gerçek bir ekip bağı geliştirin.

Oyunlaştırma platformu ile herbir saha çalışanının performansını değerlendirin, günlük görevleri oyuna dönüştürün verimliliği ve motivasyonu artırın.